Untitled
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)


4 ژوئن 2019
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)

حجم فایل

44 مگابایت

فرمت فایل

mp3 صوتی

لینک کوتاه

https://www.mokas.ir/?p=184855

قیمت

7700 تومان

لینک خرید / دانلود

7700 تومان – خرید

قیمت اصلی : 25000 تومان 

با 70% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 7700 تومان 

Unh - آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)

کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم

رسیدن به پول و ثروت برای داشتن استقلال کامل مالی در زندگی آرزویی است که اکثر افراد با داشتن اهدافی که برای خود در زندگی تعیین کرده اند خواهان رسیدن به آن هستند اما نکته مهمی که اینجا وجود دارد این است که اکثرا یا راه رسیدن به این اهداف را نمی دانند یا در راه دست یابی به این اهداف با موانع و مشکلاتی مواجه می شوند که آنها را دچار ترس و نا امیدی می کند و باعث می شوند براحتی دست از اهداف خود بکشند و باز هم به روال گذشته خود برگردند. گذشته ای که در آن دیگر خبری از پول ،ثروت و استقلال مالی نیست.

 

کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم که اکنون پیش روی شماست می گوید: ما گام های موثر،عملی وکاربردی را برای تبدیل شدن شما به آهنربای پول و ثروت قرار داده ایم که شما با خواندن و به کاربستن این آموزش ها و تمرین هایی که در پایان هر گام قرار داده شده میتوانید بزودی به استقلال مالی برسید و دروازه های پول و ثروت را به روی خود باز کنید.

responsibility 1 768x437 300x171 - آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)

قدم اول: مسئولیت وضعیت کنونی مالی خود را بپذیرید

 

یعنی باید قبول کنید شما مسئول داشته ها و نداشته های خود هستید. دست از مقصر اعلام کردن پدر و مادر و دولت و تورم و… بردارید. دور و برتان را نگاه کنید. در همین شرایط اقتصادی عده ای هر روزثروتمند تر می شوند. خواهش می کنم همه ثروتمندان را دزد و دقلکار ننامید. یکی از مخرب ترین باور ها در مورد ثروت این است که کسی نمی تواند از راه حلال ثروتمند شود.

در حقیقت همه چیز حتی جامد ترین اشیا از انرژی ساخته شده اند. افکارما نیز انرژی هستند که با فرکانسی ویژه ارتعاش دارند. هر فکر پایداری، اثری قطعی دراطرافش می گذارد. وقتی مدام به چیزی فکر می کنیم، آن فکر دیر یا زود به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود.

 

قدم دوم: پول را دوست بدارتا پول هم تو را دوست داشته باشد

 

اکنون وقت عمل است اگر واقعا خواهان این هستی که سرنوشت آینده مالیت را در دست بگیری و بدنبال رسیدن به آرزوها و رویاهایت هستی با من همراه شو برای جذب پول و ثروت و رسیدن به استقلال مالی برای یک زندگی ایده آل . چون تو لیاقتش را داری … اینک این شما و این کتاب چگونه مغناطیس پول شویم.

فقط و فقط و فقط و بازهم فقط خواهشی که از شما دوستان خوبم دارم این هست که مطالب کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم و بخصوص تمرین های اونا واقعا جدی بگیرید اگه واقعا میخواهید توی زندگی چه از نظر روحی و خصوصا از نظر مالی تغییرات بزرگی واستون رخ بده تمرینات این کتاب فوق العاده ارزشمند را انجام بدید و متعهد باشید. ممکن است در روزهای اول و هفته ی اول تغیرات چشمگیری نداشته باشید اما فقط و فقط باید به این کتاب و تمریناتش ایمان کامل داشته باشید تا به نتایج دلخواهتون برسید.

 

قدم سوم : اگر نسبت به پول بی اعتنا باشید پول هم نسبت به شما بی اعتنا می شود

 

قدم سوم دو بخش دارد:

بررسی مقدار پولی که همین الان دارید

با پول مانند یک دوست جدید رفتار کنید یعنی اینکه ابتدا در مورد دوست جدید خود اطلاعات جمع آوری کنید سپس تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید آن را ببینید ؟

در حال حاضر چقدر درآمد دارید؟

در پایان ماه چقدر از پولتان باقی می ماند؟

آیا بدهی دارید ؟ آیا برنامه مناسبی برای پرداخت بدهی خود دارید؟

در کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم تمریناتی برای این بخش نیز ارائه شده است پیشنهاد می کنیم این تمرینات را به انجام دهید تا به اهداف خود برسید.

تعیین مقدار پولی که می خواهید داشته باشید

مردم می گویند پول بیشتری می خواهند وقتی از آنها می پرسم “چقدر پول می خواهی ؟” حرفی برای گفتن ندارند و وقتی اصرار می کنم ” همین جوری یک عدد بگو! ” بیشتر زبانشان بسته می شود.

«اگر ندانید چقدر پول می خواهید برای رسیدن به آن نمی توانید برنامه ریزی کنید.»

 

قیمت اصلی : 25000 تومان 

با 70% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 7700 تومان 

Unh - آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)

How to make money magnet - آهنربای پول شوید (آموزش بی نظیر کسب ثروت و افزایش درآمد ،فایل صوتی)

برچسب ها

Untitled