Untitled
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دانلود قالب لایه باز پوستر و تراکت تبلیغاتی


13 دسامبر 2019
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

دانلود قالب لایه باز پوستر و تراکت تبلیغاتی

حجم فایل

فرمت فایل

لینک کوتاه

https://www.mokas.ir/?p=187065

قیمت

0 تومان

لینک خرید / دانلود

رایگان – خرید

دانلود «قالب» «لایه باز» پوستر و تراکت تبلیغاتی

 

جزئیات بیشتر / دانلود

 

در این پست از برای شما کاربران گرامی یک پوستر «لایه باز» زیبا را آماده سازی کرده ایم که برای طراحی تصاویر مربوط به عکاسی، گالری عکس، گالری شیشه و صفحات سه بعدی کاربردی است، در ادامه با لینک مستقیم دانلود نمایید.

پوستر «لایه باز» ایرانی منطبق بر تمامی معیار های طراحیهای داخلی برای شما با موضوع آموزش طراحی سه بعدی آماده شده است که براحتی با جای گذاری تصاویر و متن های خود می توانید از آن استفاده نمایید.

موارد استفاده از این پوستر یا تراکت علاوه بر طراحی جلد جزوه و کتاب های آموزشی می تواند برای برگزاری همایش های آموزشی یا کلاس های فوق برنامه، همچنین ساخت صفحات سه بعدی، تصاویر علمی و… نیز با موضوع این طرح باشد.

یکی از نکات مثبت این فایل «لایه باز» طراحی منطبق بر استاندارد های طراحی ایرانی می باشد که با توجه به اینکه ما نیز در ایران زندگی می کنیم قطعا بر روی ذهن مخاطب تاثیر مثبتی خواهد داشت.

با سپاس از همراهی همیشگی شما در ادامه با دیدن ویزگی ها و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

راهنمای استفاده :

پس از دانلود فایل با یکی از برنامه های فشرده سازی (WinRAR, WinZIP و…) از حالت فشرده خارج نمایید، و در برنامه مورد نظر اجرا کنید.

لازم به ذکر است تمامی فایل ها تست شده است.

همچنین اگر در دریافت و دانلود فایل ها با مشکل مواجه شدید و یا اینکه لینک دانلودی خراب است از طریق دکمه ارسال گزارش آن را به مدیر سایت اطلاع دهید.

 

30394 1521764920 - دانلود قالب لایه باز پوستر و تراکت تبلیغاتی

برچسب ها

Untitled