Untitled
 
 
 
 
 
 
 
 
 

علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی


4 ژوئن 2019
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

حجم فایل

107 مگابایت

فرمت فایل

mp3 صوتی

لینک کوتاه

https://www.mokas.ir/?p=184848

قیمت

6700 تومان

لینک خرید / دانلود

6700 تومان – خرید

 

قیمت اصلی : 35000 تومان 

با 75% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 8900 تومان 

Unh - علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. خیلی‌ها او را یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی بود.باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد. کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای هیل شد که کتاب مشهور خود با نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد.

 

پس از کشف این کتاب در سن 26 ‌سالگی، زندگی باب به طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت. این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد.

باب پراکتور برای بیش از 40 سال، کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های مرفه، روابط مفید، و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. او که به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود، به طور بین‌المللی به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش شناخته شده است.

4f4e47ec969f02b36408d97ecd7a9964 425 300x150 - علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افرادی که به کمک و راهنمایی نیاز دارند صحبت کند، برای اینکه خود نیز یک زندگی پر از محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد. این وضعیت تا سن 26 ‌سالگی او، که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل آشنا شد ادامه پیدا کرد. این کتاب بذر امید را در ذهن باب پراکتر جوان کاشت و او توانست ظرف یک سال، به درآمد بیشتر از 100،000 دلار رسیده و کمی پس از آن، از رکورد درآمد بیش از یک میلیون دلار نیز عبور کرد.

باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ای که امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

علمی به نام ثروت اندوزی وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و طبق قوانین خاصی فرآیند دست‌یابی به ثروت را هدایت می‌کند. انسان به محض قرار گرفتن در به کار بستن این قوانین، می‌تواند با دقتِ ریاضی‌وار ثروتمند شود. تملک اشیاء و پول در نتیجه‌ی انجام کارها به شیوه‌ای خاص رخ می‌دهد. آن‌هایی‌که کارها را دانسته یا ندانسته به این شیوه‌ی خاص انجام می‌دهند، به یقین ثروتمند خواهند شد. در حالی‌ که آن‌هایی‌ که از این شیوه‌ی خاص بهره نمی‌ گیرند، بدون توجه به میزان سخت‌کوشی و توانایی‌هایشان فقیر باقی می‌مانند. باب پراکتور در سمینار “علم ثروت اندوزی” به بررسی این شیوه خاص می پردازد.

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در سمینار “علم ثروتمند شدن” استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این سمینار شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این سمینار بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

bob 300x300 - علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

سمینار علم ثروتمند شدن

سمیناری که هم اکنون به آن گوش می دهید نتیجه ی تجارب شخصی یکی از بزرگترین اساتید برجسته ی جهان، یعنی باب پراکتور است که حدود پنجاه سال برای موفقیت مردم در اکثر نقاط جهان تلاش کرده است. شاید همه جستوجوگران موفقیت این پیرمرد خوش سیما و با انگیزه را در فیلم را سال ۲۰۰۶ به یاد داشته باشند باب پراکتور جزو یکی از محبوبترین و پرانگیزه ترین اساتید برجسته ی جهانی در زمینه ی موفقیت است که می توان از او، آثاری به یادماندنی (تغییر الگوی ذهنی) و (سمینار بزرگ علم ثروتمند شدن) که جهان را در مسیری متفاوت قرارداده است یاد کرد. تاثیر کلمات به زبان قابل فهم و ماندگار در ذهن مردم، از خصوصیات نافذ این مربی رشد قانون جذب است.

این سمینار یکی از آثار ماندگار پیرمرد دوست داشتنی است که آن را به صورت فایل های صوتی برایتان آماده کرده ایم از جمع بندی موارد ضروری پیش نیازهای موفقیت به گونه ای به تحریر در آمده است که از مثال های ملموس و معروف در جهان بهره برداری می کند تا مصداق های عینی را به تحلیل و تفسیر بکشاند تا در ذهن خواننده ایجاد یک ذهنیت فراگیر و کاربردی نماید. جهت استفاده از برگزیده های این سمینار شما باید با آرامش کامل این مطالب را مورد مطالعه قرار دهید تا به درک موضوعات مطرح شده در آن برسید.

قیمت اصلی : 35000 تومان 

با 75% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 8900 تومان 

Unh - علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

 

Alem Sarvat 450x450 - علم ثروتمند شدن (سمینار فوق العاده بی نظیر از باب پراکتور ) فایل صوتی

برچسب ها

Untitled