Untitled
 
 
 
 
 
 
 
 
 

کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی


5 ژوئن 2019
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

حجم فایل

169 مگابایت

فرمت فایل

mp3 صوتی

لینک کوتاه

https://www.mokas.ir/?p=184860

قیمت

7500 تومان

لینک خرید / دانلود

7500 تومان – خرید

 

قیمت اصلی : 25000 تومان 

با 76% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 5900 تومان 

Unh - کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

معرفی کتاب

کتاب «جادوی فکر بزرگ» که نسخه الکترونیکی آن آماده شده، در جهان بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه، فروش داشته و یکی از برترین کتب روان‌شناسی و موفقیت در زندگی می‌باشد.
تفکرات دکتر شوارتز، برگرفته از منابع عالی، اصیل و بزرگ‌ترین مغزهای متفکری‌ست که تاکنون بر روی کره زمین زیسته‌اند. وی اعتقاد بر این دارد که موفقیت افراد بیش از آن‌که به میزان هوش آن‌ها بستگی داشته باشد؛ به میزان تفکر آن‌ها بستگی دارد. مانند این سخن از داوود نبی که گفت: «هر کس آن چیزی است که در ضمیر می‌پندارد». یا امرسون که گفت: «مردان بزرگ، کسانی هستند که می‌دانند اندیشه‌ها بر جهان حکم می‌رانند». متفکرانی چون میلتون که در بهشت گمشده، نوشت: «ذهن بر تخت خود نشسته است و می‌تواند در درون خود بهشتی از جهنم و جهنمی از بهشت بسازد» و ادراک‌های محیرالعقولی نظیر شکسپیر که معتقد بود: «چیزی به نام خیر و شر وجود ندارد و این مفاهیم، ساخته‌ی ذهن است». میزان پول در حساب‌های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخصی بستگی دارد. موفقیت خرجی بر نمی‌دارد، بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود؛ بهره‌ای نیز می‌بخشد و به همین خاطر نام کتابش را جادوی فکر بزرگ نهاد.

 

معرفی نویسنده:

1399574 300x300 - کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

دیوید جورف شوارتز یکی از بهترین نویسندگان آمریکایی در نوشتن کتاب‌های سحر و جادو و تفکر بزرگ در سال 1959 شناخته شد. وی در گرجستان استاد دانشگاه‌های دولتی و استاد دانشگاه‌های ایالتی جورجیا و آتلانتا بوده است.

نویسنده‌ی این کتاب یک مقام برجسته آمریکایی در حوزه انگیزه و همچنین رییس خلاق خدمات آموزشی یک شرکت مشاوره متخصص درتوسعه رهبری بوده است. مدیریت بهتر، کسب درآمد بیشتر و مهم‌تراز همه پیدا کردن خوشبختی و آرامش ویژگی و محور نوشته‌های وی است.

معرفی جادوی فکر بزرگ

در تمام فصل‌های این کتاب، ده‌ها نظریه‌ی علمی وعملی تکنیک و قاعده‌ی کلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد نیروی عظیم بزرگ‌اندیشی را در خود تقویت کنید. در سایه‌ی چنین قدرتی، موفقیت، شادکامی و خشنودی را که همیشه در جستجوی آن بوده‌اید به دست می‌آورید.

با خواندن این کتاب امکان می‌یابید تا:

– با الهام از نیروی ایمان خود را به سوی موفقیت سوق دهید.

– به پیروزی خود ایمان پیدا کنید و آن را به چنگ آورید.

– بی‌اعتقادی و نیروی ویرانگر حاصل از آن را نابود کنید.

– ذهن خویش را وا‌دارید تا افکار مثبت ایجاد کند.

– قدرت ایمان را در خود تقویت کنید.

– رمز و رازهایی که در دیدگاه شما نسبت به تندرستی وجود دارد دریابید.

– کشف کنید که چرا هوش به تنهایی در برابر تفکر ارزشی ندارد.

– بر مشکل سن غلبه کنید، خیلی پیر یا خیلی جوان بودن، بهانه‌های مربوط به نداشتن شانس را کنار نهید و اقبال نیک را به سوی خود بکشید.

– با گوش سپردن به ندای وجدان، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

– روش‌های پنجگانه‌ی غلبه بر ترس را به کار ببرید.

– از نگرش «انسان بودن» برای کسب موفقیت استفاده کنید.

– با تعیین اهداف مشخص نیروی خود را چند برابر کنید.

 

موفقیت و ایمان به آن

موفقیت به مفهوم برخورداری از بسیاری مواهب است؛ از جمله: رفاه در زندگی، خانه‌ی مناسب، استفاده از تعطیلات، مسافرت و … موفقیت یعنی کسب احترام، بزرگی و عزت در محیط کار و درعرصه اجتماع. حال چرا می‌گوییم به موفقیت خود ایمان داشته باشید؟ نیروی ایمان نه چیزی سحرانگیز است و نه اسرارآمیز. ایمان به این شکل عمل می‌کند: اعتقاد به اینکه “من از عهده ی این کار برمی‌آیم” قدرت، مهارت و انرژی لازم را برای موفقیت در اختیارمان می‌گذارد. هرگاه باور داشته باشیم که می توانیم کاری را انجام دهیم، روش انجام دادن آن کار پیدا می‌شود.

4141882 300x300 - کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

پیشنهاداتی برای بزرگ اندیشیدن

پنج‌تا از بهترین امتیازات خود را بنویسید. از یک دوست روراست هم برای این کار کمک بگیرید. برای مثال، همسرتان، رییس‌تان، استاد کالج‌تان و خلاصه فرد باهوشی که صادقانه درباره‌ی مسائل شما نطر بدهد. «امتیازاتی که در آن برنامه‌های آموزشی بیشتر ذکر شدند، عبارت بودند از: تحصیلات، تجربه، مهارت فنی، قیافه، خانه و زندگی خوب، نگرش‌ها، شخصیت و خلاقیت» سپس در زیر هریک از امتیازها، اسم سه نفر از آشنایان خود را که به موفقیت‌‌های بزرگی دست یافته‌اند، ولی از این امتیاز به اندازه شما برخوردار نیستند بنویسید. وقتی این کار را به انجام رساندید، متوجه می‌شوید که بسیاری از افراد موفق را دست کم از یک نطر در پشت سر دارید.

در اینجا فقط به یک نتیجه‌ی منطقی می‌رسید که باید صادقانه آن را بپذیرید: شما بزرگ‌تر از آن هستید که فکر می‌کنید. پس اندیشه‌ی خود را تا حد ظرفیت حقیقی خود گسترش دهید. سعی کنید افکارتان به بزرگی مقام‌تان باشد! هرگز، هرگز و هرگز خود را دست کم نگیرید.

چهار شیوه برای کاربرد لغات و اصطلاحات بزرگ اندیشانه

الف) از لغات و عبارات بزرگ اندیشانه، مثبت و شادی‌بخش برای توصیف احوال خود استفاده کنید.

ب) از کلمات و عبارات خوشایند، شادی‌بخش و روشن برای توصیف دیگران استفاده کنید.

ج) با لحنی مثبت به دیگران دلگرمی دهید. در هر موقعیتی که پیش می‌آید از آن‌ها تعریف کنید.

د) برای توضیح طرح و نقشه‌هایتان از کلمات مثبت استفاده کنید.

چگونه از شکست پیروزی بسازیم

تفاوتی که بین موفقیت و شکست وجود دارد، در نگرشی است که افراد نسبت به موانع ناتوانی‌ها و دلسردی‌ها و دیگر شرایط نا امید کننده دارند.

پنج راهنمایی که به شما کمک می‌کند از شکست پیروزی بسازید:

-موانع را مطالعه کنید تا بتوانید مسیر خود را به سوی پیروزی هموار کنید. هنگامی که مغلوب می‌شوید درسی بگیرید و به قصد پیروز شدن در مرتبه‌ی بعد راه خود را ادامه دهید.

-شهامت آن را داشته باشید که منتقد سازنده‌ی خودتان باشید. عیوب و ضعف‌های خود را پیدا کنید و سپس در پی اصلاح آن‌ها برآیید.

-شانس خود را محکوم نکنید. هریک از موانع را مورد بررسی قرار دهید و اشکالات را پیدا کنید. از یاد نبرید که با مقصر دانستن اقبال خود به هیچ یک از هدف‌‌هایتان نمی‌رسید.

-پشتکار را با آزمایش ترکیب کنید. به هدف خود وفادار بمانید؛ ولی بخاطر درماندگی و بیچارگی سر خود را به دیوار نکوبید. راه‌های جدید را امتحان کنید.

– به خاطر داشته باشید که هر وضعیتی مانند سکه یک روی خوب دارد. آن روی خوب را پیدا کنید. جنبه‌های مثبت را ببینید و ناامیدی را از خود دور کنید.

قیمت اصلی : 25000 تومان 

با 76% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 5900 تومان 

Unh - کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

5027779255557856 - کتاب ارزشمند و عالی « جادوی فکر بزرگ » اثر [دیوید جوزف شوارتز]فایل صوتی

برچسب ها

Untitled