Untitled
 
 
 
 
 
 
 
 
 

کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی


5 ژوئن 2019
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

حجم فایل

69 مگابایت

فرمت فایل

mfa صوتی

لینک کوتاه

https://www.mokas.ir/?p=184869

قیمت

7700 تومان

لینک خرید / دانلود

7700 تومان – خرید

 

قیمت اصلی : 35000 تومان 

با 70% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 10500 تومان 

Unh - کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

مختصر و مفید در زمینه اصول راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی هست که هارو اکر این اصول را در راه اندازی کسب کار فروشگاه های زنجیره ای خودش و سپس فروختن آن به کمپانی سس هاینز و میلیونر شدن یاد گرفته است

این کتاب خیلی کوتاه و سریع اصول موفقیت در کسب و کارهای موچک را یاد می دهد و کتاب خوبی برای کارآفرینان محسوب می شود

 

سرفصل مطالب کتاب ثروت سریع اثر تی هارو اکر

اصل شماره ۱

یک ذهنیت ثروت سریع ایجاد کنید

غزل شماره ۲

ارزشی عظیم ارائه کنید

اصل شماره ۳

زمانبندی : کسب و کار درست را در زمان درست انتخاب کنید

اصل شماره ۴

سیستم به وجود بیاورید

اصل شماره ۵

تکثیر کنید

اصل شماره ۶

از اهرم استفاده کنید

اصل شماره ۷

نقد کردن

اصل شماره ۸

همین حالا انجامش بدهید

 

harv eker 1 300x150 - کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

بخش از مقدمه کتاب ثروت سریع اثر تی هارو اکر

فلسفه مالی :

اگر به هر حال سخت کار خواهید کرد می توانید در عین حال ثروتمند هم بشوید و هرچه سریعتر هم بهتر

توصیه های تئوری را فراموش کنید پیام هایی که از خط مقدم دنیای واقعی می آید اکر که به عنوان آمیزه منحصر به فردی از قبل بودن به همراه عاطفه توصیف شده است یکی از سرشناس ترین مربی موفقیت کاری و شخصی در آمریکای شمالی است با سایت کلید ثروت همراه باشید او که تا پیش از ۳۰ سالگی صاحب ۱۷ کسب و کار بوده از صحبت کوبنده و سریع استفاده می‌کند تا عوامل حیاتی که بین موفقیت و شکست تفاوت ایجاد می‌کند را شرح بدهد تخصص اکر در بکارگیری شیوه از فقر ثروت است و فنی دارد که با مقداری کم شروع کنید و به سرعت مقداری زیاد پول به دست بیاورید اشتیاقی این است که به دیگران هم یاد بدهد که همین کار را بکنند

او با یک سرمایه گذاری اولیه به میزان فقط دو هزار دلار شروع کرد و یکی از مغازه های خرده فروشی لوازم تناسب اندام را در تمام آمریکای شمالی بازی کرد او تنها دو سال و نیم آن را به ۱۰ مغازه توسعه داد و بعد نصف سهام شرکت را به قیمت یک و شش دهم میلیون دلار به موسسه هاینز تولید کننده سس گوجه فرنگی فروخت

 

معرفی کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم

با کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم، با راهنمایی‌های خوب و مفید تی هارو اکر، استقلال مالی خود را کسب کرده و زندگی خیلی خوب و مفید برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

همان افراد علاقمندی باشیم، که همواره پیگیر هدف بوده و در زندگی ریسک پذیر هستند. از شکست‌های مقطعی؛ هراسی به دل خود راه ندهیم.

باید قبل از ارتکاب به گرفتن هر تصمیم تجاری، تمامی جنبه‌های آن را به دقت بررسی و واکاوی کرد. اکر؛ باور دارد که اطلاعات موجود در کتاب سرعت ثروت را از منابع مورد اطمینان کسب کرده و جزء تجربیات شخصی وی هستند. ولی با همه این اوصاف، هیچگاه قصد تضمین دادن را ندارد.

در کتاب سرعت ثروت (Speed wealth: how to stop earning a living and start creating wealth)، تی هارو اکر، روال یک تجارت قانونمند با حسابداری و یا مشاوره حرفه‌ای در کسب و کار را دنبال نمی‌کند و اگر افرادی می‌خواهند که روال معمول را طی کنند باید به دنبال کسب مجوز و صلاحیت‌های مربوطه باشند. اکر، هیچگونه ادعایی دال براینکه افرادی با دستیابی مستقیم یا غیر مستقیم به اطلاعات بتوانند با ریسک‌پذیری؛ بدهی خود را پرداخت و یا به شدت بدهکار شوند ندارد، نویسنده این اطلاعات معتقد است که صدا و حرف‌های خوانندگان را ارئه داده و مسئولیت اقدامات شمارا به عهده نمی گیرد.

فلسفه مالی بر این اعتقاد است که: اگر شما سخت کار کنید، به هرحال ثروتمند می‌شوید. پس اگر بتوانید زودتر ثروتمند شوید، بهتر است.

 

9644126772. SS400  300x300 - کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

توصیه‌های نظری را فراموش کنید. پیام‌های تی هارواِکر خارج از قواعد دنیای واقعی است.

همه تی هارو اکر (T.Harv Eker) را به عنوان یک فرد منحصر به فرد و زیرک می‌شناسند. اکر؛ یکی از اولین تاجران بین‌المللی و مربیان موفقیت شخصی است. او پس از کسب مالکیت 17 تجارت که به مرور زمان آن‌ها را به 30 عدد توسعه داد؛ حاصل سخت‌کوشی و جنب و جوش بالای خودش است. او به صراحت به یکسری نکات بحرانی اشاره می‌کند و تفاوت بین موفقیت و شکست را بازگو می‌کند.

آقای اِکر؛ متخصص کسب ثروت از کمترین‌هاست. او استعدادی فوق‌العاده برای شروع کار با مقادیر کم و ناچیز و کسب ثروت و درآمد در کوتاه‌ترین زمان را دارد و بسیار علاقه مند است که این روش را به دیگر دوستانش نیز بیاموزد. او با 2000 دلار شروع به سرمایه گذاری کرد و فروشگاه خرده فروشی در رابطه با تناسب اندام را باز کرد. این مغازها پس از 2/21 سال توانست ده شعبه دیگر در آمریکای شمالی افتتاح کند و در نهایت نصف سهام شرکتش را به مبلغ 6/1 میلیون دلار به آقای اچ. جی هانز فروخت «هارواِکر» امپراطور شرکت بین‌المللی آموزش موفقیت شخصی آنلاین خودش است.

او همچنین نویسنده کتاب پرفروش “اسرار ذهن ثروتمند” است. او خالق کمپین و سمینارهای بسیار مشهوری بوده و بیش از 5/1 میلیون دانش‌آموز در سراسر جهان دارد. او فارغ‌التحصیل از مدرسه «ضربه‌های سخت» است. «تی هارواِکر» تمام تجربیات و فراز و نشیب‌های سفر شخصی‌اش را بازگو و در نهایت شما را به سمت ترکیبی موفق از پول، معنویت و خوشبختی هدایت می‌کند. دانش‌آموزانش از بهترین‌ها هستند «تیهارواِکر» راه رسیدن به موفقیت را ساده می‌کند.

 

قیمت اصلی : 35000 تومان 

با 70% تخفیف برای مدت محدود

قیمت : 10500 تومان 

Unh - کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

 

 

3794302546589327 - کتاب فوق العاده بی نظیر (ثروت سریع ) [اثر تی هارو اکر] فایل صوتی

برچسب ها

Untitled